Prvá pomoc

45,00 

Kurz prvej pomoci je pravdepodobne najdôležitejší kurz, ktorý v živote absolvujete. Ak nastane krízová situácia, budete to vy, kto bude vedieť čo, kedy a ako urobiť, aby ste zachránili život a urobili všetko potrebné, kým príde sanitka. Potrebnú istotu v tom, že viete, čo robíte, potrebujete najmä, ak pôjde o vaše dieťatko.

V kurze spájame teoretické informácie s praktickými. Vysvetlíme si, čo je SIDS a ako mu predchádzať. Na worskhope sa budeme podrobne venovať a natrénujeme KPR (kardiopulmonálnu resuscitáciu). Po kurze si budete vedieť poradiť s teplotou aj horúčkou, naučíte sa ako predchádzať febrilným kŕčom a ak prídu, ako zasiahnuť. Na záver si ukážeme, čo robiť pri dusení rôznymi predmetmi.

Worskhop je vhodný nielen pre budúcich rodičov, ale aj tých, ktorí už bábätká majú. Trvá cca  1,5 – 2 hod., počet miest je limitovaný na 4 páry (môžete prísť aj s dieťatkom).

 

Vymazať

Katalógové číslo: -

PHDr. Anna Faborová

Inštruktorka prvej pomoci a pedagogička. Venuje sa predovšetkým vzdelávaniu sestier a opatrovateľov a aktívne pracuje ako lektorka v kurzoch prvej pomoci. Okrem toho sa venuje zdravej výžive a prevencii chorôb.

MUDr. et. PHDr. Mária Vargová

Lekárka, pôrodná asistentka a mama. Svoje vedomosti si neustále prehlbuje ďalším vzdelávaním. Odovzdávaním poznania a skúseností, ktoré získala počas štúdia a praxe v Českej republike a následne v Bratislave, by rada naplnila svoje poslanie pomáhať. V štúdiu vedie kurzy predpôrodnej prípravy . Všetok voľný čas venuje svojmu malému dieťatku.
Kedy je vhodné absolvovať workshop?
Kedykoľvek medzi od 12.týždňa tehotenstva až do pôrodu, a následne aj po pôrode 🙂
Môže prísť partner na workshop? Bude platiť navyše?
Áno, môže. Vo väčšine prípradov sú témy workshopov vhodné aj pre partnerov. Ak tomu tak nie je, je to napísané v popise daného workshopu. Cena je jednotná, či prídete sama, ale dvaja. Je ale nutné účasť druhej osoby vopred nahlasiť.
Čo mám v cene?
Okrem odbornosti a profesionality našich lektorov je v cene malé občerstvenie (voda, ovocie, …).
Čo si mám priniesť?
Dobrú náladu 🙂 všetko čo by ste mali potrebovať máte k dispozícii.
Kde prebiehajú workshopy?
V našom bratislavskom štúdiu GraviFit, www.gravifit.sk/kontakt

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prvá pomoc”
GraviFit
Scroll to Top