Popôrodné cvičenie

55,00 

Počas cvičenia sa zameriame na navrátenie kondície po tehotenstve a pôrode s fyzioterapeutkou. Posilnenie svalstva celého tela, najmä vnútorného stabilizačného systému.  Pri jednotlivých cvikoch použijeme činky, podložky, vlastnú váhu, lopty. Ak bude vaše dieťatko spolupracovať, aj jeho. 5- týždňový kurz popôrodného cvičenia je vhodný pre mamičky po ukončenom šestonedelí, t.z. po vaginálnom pôrode 6 až 8 týždňov,  po cisárskom reze 8 týždňov. Kurz môžete navštevovať aj s dieťaťom. Veľa cvikov sa dá vykonávať s ním ako záťaž.

Pôčas popôrodného kurzu v štúdiu cvičí 5 žien  🙂, a dodržiavajú sa aktuálne platné nariadenia – t.č. režim OP.

Inštrukcie na prihlásenie na ZOOM vám prídu do mailu po prihlásení sa na kurz. Počas kurzu je nutné mať celu dobu zapnutú kameru, aby vás mohla lektorka usmerňovať v správnom prevedení cvikov.

Termín pôrodu nám prosím napíšte do poznámky ku objednávke.

 

Vymazať

Katalógové číslo: KŠ06 Kategórie:

Termíny na ďalšie obdobie vypíšeme po 15.32022

Barbora Vörösová

Barbora je zakladateľkou štúdia pre tehotné GraviFit, a pôrodná asistentka. Pokiaľ sa potrebujete s niekym poradiť ohľadom tehotenstva, Baška je tou najlepšou voľbou.
Mgr. Veronika Králová

Nepostrádateľná Veronika nazbierala skúsenosti ako zdravotná sestra v gynekologicko – pôrodníckej ambulancii. Neskôr sa vrhla na štúdium pôrodnej asistencie. V štúdiu sa okrem kurzov predpôrodnej prípravy a tehotenských cvičení venuje laktačným poradenstvám a tehotenskej masáži. Voľný čas trávi relaxom.
Aurélia Víťazková

Aurélia je šťastnou mamou syna Deniska, trénerka popôrodného cvičenia, asistentka e-shopu GraviFit. Vo voľnom čase rada cestuje po svete, a wellnesuje


Bc. Martina Hojčková
Maťa vyštudovala fyzioterapiu a už počas štúdia prepadla "ženským" témam ako fyzioterapia v gynekológii, v tehotenstve a po pôrode. Je aktívna športovkyňa, bývalá súťažná plavkyňa. V mimopracovnom čase praktizuje popôrodnú fyzioterapiu na sebe, keďže má dve deti. Ak jej ešte nejaký voľný čas ostane, nájdete ju v lese alebo s knižkou v ruke
Je možné si nahradiť hodinu v inom termíne?
Áno, ale iba raz za kurz. Nakoľko je účasť na každej hodine limitovaná, náhrada viacerých hodín je organizačne komplikovaná a neumožňujeme ju.
Ako skoro po pôrode môžem začať cvičíť?
Cvičiť odporúčame najskôr 6 týždňov po pôrode. V prípade pôrodu cisárskym rezom, po 2-3 mesiacoch.
Môžem prísť s dieťatkom?
Áno, popôrodné cvičenie je určená pre mamičky s deťmi do cca 1,5 roku. Váš drobček môže ležať vedľa vás na podložke alebo vo vajíčku.
Do kedy je možné cvičiť popôrodné cvičenie?
Do približne 1,5 roku od pôrodu.
Čo je v cene kurzu?
V cene kurzu je 5 hodín cvičenía aj zapožičanie všetkých cvičebných pomôcok. Tak isto vám radi poskytneme dostatok čerstvej vody a drobné občerstvenie.
Čo si mám priniesť na kurzNa kurz si treba priniesť oblečenie vhodné na cvičenie (obuv – tenisky nie su potrebné – cvičíme v ponožkách), uterák na podložku, podložku – karimatku (je možné si u nás požičiať), tehotenskú knižku (tu by ste mali nosiť stále pri sebe, nie len k nám 🙂 )
Vedú cvičenie certifikované lektorky?
Áno, tím našich lektoriek je zložený z certifikovaných odborníkov z oblasti pôrodnej asistencie, fyzioterapie a ošetrovateľstva s dlhoročnou praxou.
Čo potrebujem na kurz ONLINE cez ZOOM?
Internetové pripojenie, PC/tablet/NB, ... počas kurzu online cez zoom je povinné mať celú dobu lekcie zapnutú kameru, aby vás mohla lektorka v prípade potreby korigovať. Ako cvičebné pomôcky, ak ich nemáte, sa dajú použiť altenatívy. Infomail s inštrukciami na prihlásenie Vám príde 2 dni pred začiatkom kurzu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Popôrodné cvičenie”

Možno by sa Vám páčilo…

GraviFit
Scroll to Top