Laktačné poradenstvo

(1 recenzia zákazníka)

44,00 79,00 

Ak hľadáte laktačné poradenstvo, zrejme chcete riešiť problém s dojčením bábätka. Nie je dôvod na paniku, nie ste v tom sama. Istý prieskum v USA preukázal, že až 92 % maminiek stojí pred nejakou výzvou týkajúcou sa dojčenia na tretí deň v prvom týždni dojčenia.  Dojčenie je síce prirodzené, ale nie vždy jednoduché. Je úplne v poriadku a normálne, ako sa cítite. Nikto vás dojčiť neučil, nevyrastali ste vo viac generačnej rodine, aby ste mali dojčenie napozerané z prvej ruky.  Mali by ste však vedieť, že vaše telo je na dojčenie pripravené (aj keď sa vám to nezdá) a môžete sa naň spoľahnúť. Dokonca môžete dojčiť aj dvojičky. Hormóny vo vašom tele spúšťajú tvorbu materského mlieka zakaždým, keď bábätko dojčíte. Preto odporúčame prikladať ho na prsník čo najčastejšie.  Ak aj vy patríte k väčšine maminiek, ktorá chce svoje bábätko dojčiť, ale zatiaľ vám to spolu až tak dobre nejde, ste na správnom mieste. Sme profesionálne laktačné konzultantky, certifikované Inštitútom pre podporu dojčenia so zdravotníckym vzdelaním a praxou a rady vám pomôžeme.  Ak sa pýtate, kto je laktačná konzultantka, v čom spočíva laktačné poradenstvo, odpovede na najčastejšie otázky a mnoho ďalšieho, pozrite si aj náš blog.

Do poznámky k objednávke nám môžete opísať problém. Vo väčšine prípadov sme schopné Vám dať termín do 2 dní od objednávky.


Katalógové číslo: -
Mgr. Barbora Vörösová

Po absolvovaní Strednej zdravotníckej školy v Bratislave v odbore Všeobecná sestra, v roku 2003 nastúpila na štúdium na LFUK v Bratislave v odbore Pôrodná asistentka. Po promovaní v tomto odbore pokračovala ďalej v štúdiu odboru Ošetrovateľstvo, ktoré úspešne ukončila v roku 2008. Od 1.9.2008 pracuje ako pôrodná asistentka.
Je zakladateľkou štúdia pre tehotné GraviFit, ktoré poskytuje množstvo služieb pre tehotné ženy, pôrodnú a popôrodnú starostlivosť. Okrem predpôrodných kurzov, ide najmä o laktačné konzultácie a tehotenské cvičenia.
Naďalej sa vzdeláva v oblasti pôrodníctva a gynekológie na rôznych workshopoch a kongresoch. O predpôrodnej a popôrodnej starostlivosti prednáša pre odbornú aj laickú verejnosť.
„Vy viete dieťa porodiť a bábätko sa vie narodiť. Dôverujte sebe, svojmu telu a bábätku. Tak môžete zažiť pohodový pôrod.“
Mgr. Veronika Králová

Už v rámci štúdia vykonávala zdravotnícku prax na Gynekologicko-pôrodníckej klinike UNB Ružinov, ale aj v Trnave. Aktuálne už desať rokov pracuje v súkromnej gynekologickej ambulancii I. ženská s.r.o. v UNB Nemocnica sv. Cyrila a Metoda. Zároveň je certifikovanou lektorkou cvičení Pilates pre tehotné, Cvičenie podľa metódy Ľudmily Mojžišovej a získala aj titul profesionálna laktačná konzultantka – IPD.
„V našej spoločnosti stále koluje mnoho mýtov o dojčení. Preto je dôležité, aby maminkám pomáhali laktačné konzultantky so zdravotníckym vzdelaním.“

Osobné stretnutie, 60-90 minút, u vás doma.
ZÓNA 1 – Záhorská Bystrica, Rovinka, Dunajská Lužná, Most pri Bratislave, Malinovo, Tomášov, Nová Dedinka, Bernolákovo, Senec, Králová pri Senci, Hrubý Šúr, Hrubá Borša, Tureň, Veľký Biel

Osobné stretnutie, 60-90 minút, u vás doma.
ZÓNA 2 – Malacky, Pezinok, Stupava, Lozorno, Trnava, Šamorín

1 recenzia k Laktačné poradenstvo

  1. Monika Wuketichová

    Laktačné poradenstvo od Barborky môžem len a len odporúčiť všetkými desiatmi! Rýchla komunikácia ohľadne termínu a ochota prísť aj v nedeľu priamo ku mne domov.
    Skvelá odbornosť a veľa skúseností. Nádherne vysvetlené a hlavne ukázané polohy na kojenie. Pomoc s prisatím. Zodpovedané všetky otázky.
    Hlavne oceňujem pozitívnu energiu ktorá od Barborky prešla priamo ku mne. Upokojila ma a povzbudila. Možnosť požičat aj odsávačku čo mne veľmi pomohlo.
    Ešte raz ĎAKUJEM a určite ak bude treba obrátim sa Barborku opëť 😘😊

Pridať recenziu
GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.