Sprevádzanie pôrodom

Otec pri pôrode dieťaťa je dnes úplne bežnou vecou. Privítať dieťa na svete je najzásadnejší moment v živote oboch rodičov, a preto sa ho vo väčšine prípadov obaja zúčastňujú. Každý pár má o pôrode inú predstavu, dôležité je porozprávať sa o vzájomných očakávaniach a úlohe otca, preto odporúčame mať pri odchode do pôrodnice svoj vlastný pôrodný plán.

V niektorých prípadoch otec váha, či ísť do nemocnice priamo k pôrodu alebo uvidieť dieťa neskôr. Ak má rodina napríklad viac detí, možno musí zostať s nimi doma.

Možno sa obáva, že nenaplní očakávania manželky. A možno je pre neho najťažšie vidieť bolesť/ nekomfort svojej partnerky a nevedieť, čo s tým. Iste, sú spôsoby úľavy od bolesti a podpory, ktoré sa môže naučiť napríklad na predpôrodnej príprave, aby vedel žene pomôcť. Ale problém je, keď sa situácia nečakane zmení. Pri pôrodoch sa to deje rýchlo, z minúty na minútu. Preto je príprava taká dôležitá.

Ak sa ako rodičia rozhodnete, že otec nebude pri pôrode, môžete využiť našu službu sprevádzania pri pôrode pôrodnými asistentkami. Pôrodné asistentky sú zdravotnícke pracovníčky, ktoré dokážu odviesť pôrod a majú zdravotnícke vzdelanie. My sprevádzame ženy pri pôrodoch v pôrodniciach v Bratislave, Trnave, Trenčíne,  Hainburgu, Vsetíne, Brne, Vyškove. Sprevádzame ženy – čiže neodvádzame pôrod, ani nevyšetrujeme, aj keď sme pôrodné asistentky a máme na to kompetencie. Ak nie sme zamestnankyne danej pôrodnice, nie je nám to umožnené. Ak by ste chceli, aby sme boli s vami pri pôrode, určite sa musíme stretnúť a prejsť si vaše predstavy, pôrodný plán a podrobnejšie informácie.

Cena služby: 270 eur s DPH

Máte záujem?

Nechajte na sebe kontakt a ozveme sa vám s možnosťami.

GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.