GraviFit Doma

Štúdio pre tehotné u vás doma

GraviFit Doma je virtuálne štúdio, v ktorom si pohodlne a vašim tempom prejdete kurzy prípravy na pôrod a cvičenia pre tehotné. Stačí vám telefón, počítač alebo tablet. Kurzy si môžete kúpiť ako kompletnú sériu alebo jednotlivé balíčky.

Prečo si vybrať kurzy virtuálneho štúdia?

Ak nemôžete navštíviť naše štúdio pre tehotné v bratislave, kurzY virtuálneho štúdia GRAVIFIT DOMA Sú plnohodnotná alternatíva

12-ročné skúsenosti

Pravidelne aktualizované videá odborným zdravotníckym tímom s dlhoročnou praxou

Množstvo praktických tipov

Tím tvoria skúsené pôrodné asistentky, laktačné konzultantky, fyzioterapeutky

neustále k dispozícii

24/7 online prístup po dobu Vami vybraného predplatného, bez CD, DVD, USB

5/5
Ján Púček (overený užívateľ)
27. 5. 2020
Zobraziť viac
Veľmi prehľadne a zrozumiteľne urobené videonávody o období, o ktorom vie každý z nás veľmi málo. A áno, sú veľmi potrebné aj pre budúcich otcov 🙂 Internet je plný rôznych návodov, tieto sú konzistentné, zrozumiteľné a vedú ich odborníčky, ktorým môžem veriť.
Lenka (overený užívateľ)
2. 9. 2020
Zobraziť viac
odporúčam gravifit celkovo:) veľmi mi to pomohlo, je to zrozumiteľne a budúci rodičia sa cítia istejšie:)
Lucia (overený užívateľ)
22. 9. 2020
Zobraziť viac
Gravifit Doma odporúčam budúcim mamičkám všetkými desiatimi. Gravifit Doma mi dalo pocit že som perfektne pripravená na pôrod a už sa ho nebojím ako pred zhliadnutím videí. Videá sú skvelo rozdelené do kapitol a vždy sa venujú jednej téme – naozaj super vymyslené. Dozvedela som sa mnoho informácií o kt. som ani len netušila :D. Ešte mi zostáva pár videí a veľmi vám chcem poďakovať za všetky cenné rady 🙂 baby ste najlepšie 🙂
Martina
1. 3. 2020
Zobraziť viac
Ďakujem za možnosť vyskúšať si prípravu na pôrod z domu. Myslím, že je vhodná pre prvorodičky, nakoľko sú tu všetky informácie na jednom mieste a maminka nemusí hľadať kade tade na internete. Využijú ju však určite aj viacrodičky, ktoré po prvom pôrode bez prípravy zistili, že majú nejaké tie medzery a chcú sa pripraviť tentokrát lepšie. Keďže kurz je vo forme videí na rôzne témy a sedíte si v kľude doma, je super pre maminky, ktorým sa už ťažko pohybuje s bruškom, alebo so starším dieťatkom, alebo to majú po vlastných ďaleko alebo sa im proste nikam chodiť nechce a radšej by to všetko mali dostupné doma v súkromí. Mne pomohlo sústrediť sa na dýchanie, takže odporúčam určite si ho nacvičiť. Všetkým budúcim maminkám držím palce.
Zuzana
21. 7. 2019
Zobraziť viac
Výborné, veľmi mi toto cvičenie pomohlo počas tehotenstva a počas šestonedelia
Katarína (overený užívateľ)
21. 4. 2019
Zobraziť viac
Zucastnila som sa predporodnej pripravy a mailom som obdrzala bezplatny pristup na par dni k online kurzom GraviFit Doma. Je to skvely bonus k zopakovaniu si vsetkeho potrebneho z absolvovaneho kurzu. Videa obsahuju vela dolezitych informacii, nazornych ukazok a odporucani. Urcite odporucam.
Gabriela
8. 11. 2019
Zobraziť viac
GraviFit Doma som si kúpila hlavne kvôli pohodliu 🙂 . Páči sa mi, že si kurzy viem pozrieť kedykoľvek chcem, koľkokrát len chcem (počas platnosti 1 roka) a zacvičiť si môžem v pohodlí domova. Predpôrodný kurz mi príde obsiahli a dozvedela som sa veľa dôležitých a trefných informácií. Pevne verím, že mi pomôžu pri pôrode, ktorý ma ešte len čaká 🙂 Využívam aj cvičenie a gravid jogu. Ja som s týmto online kurzom spokojná a som rada, že som naň natrafila. Je pravda, že si človek nájde rôzne videá aj voľne na internete ale tu sa mi páči, že to mám všetko pokope a mám za to, že všetky informácie počúvam od odborníčky a preto mám k týmto videám dôveru.
Majka Macková (overený užívateľ)
23. 4. 2020
Zobraziť viac
Všetkým tehuľkam odporúčam GraviFit Doma predporodnu prípravu, mne osobne vekmi pomáhajú v príprave na pôrod. Citim sa lepšie a pokojnejšie vďaka týmto videa a informáciám k pôrodu. Videa v GraviFit Doma su rozclenene do 4 kategórii pôrod, šestonedelie, dojčenie a novorodenec. Je fakt skvelé, ze sa este vopred mozete naucit z videí techniku dojčenia alebo ako sa starať o prsníky, ako prebieha šestonedelie alebo ako okúpať ci prebalit bábätko. Niektoré videa pozerá so mnou aj manžel :D. Videa su prehľadne označené a dole v popiskoch je stručný obsah videa. Dievčatá z GraviFitu, ktoré natočili tieto videa su odborníčky v odbore pôrodná asistencia a laktacne poradenstvo, svoju prácu milujú, bavi ich a to vidno aj v týchto videách. Všetko vysvetľujú zrozumiteľne a jednoducho. Čo mne osobne vyhovuje je to, že mozem videa pozerať opakovane.napr. takto pozerám uz asi piaty krát video o predychavani kontrakcii. Do GraviFit centra som chodila aj na tehotenské cvičenia a tehu masáž.
Predošlé
Ďalšie

Ponuka kurzov virtuálneho štúdia GraviFit Doma

Neobmedzený prístup 24/7 po dobu 6 mesiacov od nákupu kurzu.

129 €

GraviFit Doma komplet (príprava + cvičenia)

GraviFit doma komplet obsahuje všetky videá z variantu Kompletná príprava na pôrod a Kompletné cvičenia pre tehotné. Nájdete tu približne 180 videí. Obsah je dostupný 6 mesiacov od prihlásenia. Máte tak dostatočný čas z pohodlia vášho domova pripraviť sa na príchod vášho bábätka. Odomknuté kurzy si nájdete vo svojom účte.

20 €

Tehotenské cvičenie

10 cvičiacich zostáv z cvičenia pre tehotné z kompletného kurzu GraviFit Doma - cvičenie. cca 300 minút cvičebných zostáv na chrbát, ruky,  nohy, panvové dno, dýchanie.

20 €

Gravid joga pre tehotné

10 cvičiacich zostáv z gravid jogy pre tehotné z kompletného kurzu GraviFit Doma - cvičenie. cca 300 minút cvičebných zostáv na chrbát, ruky,  bedrá, panvové dno, dýchanie, relaxáciu.

20 €

Pilates pre tehotné

10 cvičiacich zostáv z pilates pre tehotné, s dôrazom  na dýchanie, sedacie svalstvo, svaly horných končatín, prsných svalov a uvoľňovanie svalov, ktoré bývajú počas tehotenstva preťažované.

25 €

Novorodenec

113 minút informácii o tom, aké pomôcky budete potrebovať pre svoje bábätko v nemocnici a doma, ako ho polohovať... Tento kurz je vhodný pre všetky budúcich rodičov. Je príjemným zopakovaním pre už rodičov, ak si potrebujú "oprášiť" vedomosti.

25 €

Dojčenie

150 minút o význam dojčenia, najčastejšie vyskytujúcich problémov pri dojčení, stravovanie počas dojčenia, pomôcky používané pri dojčení, čaje na podporu laktácie, alternatívné spôsoby kŕmenia, fľaše, čo je normálne po čas dojčenia...

25 €

Šestonedelie

11 videí týkajúcich sa šestonedelia. Nájdete tu 100 minút o prebiehu šestonedelia, ako to prebieha v nemocnici, na čo sa nachystať doma, ako a čím ošetrovať pôrodné poranenia, kedy mať prvý pohlavný styk po pôrode,  a kedy začať cvičiť, ....

25 €

Pôrod

160 minút o pôrodných polohách, možnostiach tlmenia pôrodu, cisárskom reze, vaginálnom pôrode, ....Tento kurz je vhodný pre všetky budúce maminky. Taktiež je príjemným zopakovaním pre druho/treťo rodičky.

25 €

Pred pôrodom

100 minút o výbere pôrodnice, pôrodníka, sprevádzajúcej osoby, ako prebieha príjem, ako sa môže budúca maminka nachystať na pôrod - psychicky, fyzicky, emocionálne, ako robiť masáž hrádze...

49 €

Kompletné cvičenia pre tehotné

GraviFit Doma Cvičenia pre tehotné vás udržia v kondícii počas tehotnstsva podobne ako Tehotenské cvičenie v našom štúdiu. Obsah je dostupný 6 mesiacov od prihlásenia. Ponúka široký výber cvičení od populárneho pilatesu pre tehotné, cez úžasnú gravid jogu až po dynamickejšie tehotenské cvičenia.

99 €

Kompletná príprava na pôrod

GraviFit Doma Príprava na pôrod vás pripraví na pôrod podobne ako Predpôrodný kurz v našom štúdiu. Obsah je dostupný 6 mesiacov od prihlásenia. Podrobne si prejdeme predpôrodné obdobie, pôrod. Vysvetlíme si šestonedelie, dojčenie, starostlivosť o novorodenca, a sprevádzanie pri pôrode.

GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.