Poradňa pôrodnej asistentky

35,00 79,00 

Odborná konzultácia s pôrodnou asistentkou osobne v štúdiu GraviFit alebo naživo v reálnom čase cez online aplikácie, alebo aj u Vás doma,  podľa Vášho výberu. Najjednoduchší spôsob ako prejsť Vaše otázky, vyriešiť výzvy, pred ktorými stojíte, poradiť sa so zdravotníckym tímom. Radi Vám pomôžeme, poradíme, doplníme odborné informácie, aby ste boli na pôrod pripravené a v pohode si ho užili. Edukovaná tehotná žena je kvalitným partnerom lekárom a pôrodným asistentkám v pôrodných sálach, pozná všetky možnosti, ktoré má k dispozícii a dokáže urobiť zodpovedné rozhodnutie ohľadom zdravotnej starostlivosti, ktorá jej je poskytovaná.

Individuálna konzultácia s pôrodnou asistentkou. Osobne alebo prostredníctvom online video hovoru. Dĺžka trvania 1 hodina.


Katalógové číslo: -
Mgr. Barbora Vörösová

Barbora je zakladateľkou štúdia pre tehotné GraviFit, pôrodná asistentka, profesionálna laktačná konzultantka, lektorka rôznych tehotenských a pôporodných cvičení. Pokiaľ sa potrebujete s niekym poradiť ohľadom tehotenstva, Baška je tou najlepšou voľbou. Venuje sa najmä kurzom predpôrodnej prípravy, laktačným poradenstvám a sprevádzaním k pôrodom. Voľné dni trávi v horách a na biku.
Mgr. Veronika Králová

Nepostrádateľná Veronika nazbierala skúsenosti ako zdravotná sestra v gynekologicko – pôrodníckej ambulancii. Neskôr sa vrhla na štúdium pôrodnej asistencie. V štúdiu sa okrem kurzov predpôrodnej prípravy a tehotenských cvičení venuje laktačným poradenstvám a tehotenskej masáži. Voľný čas trávi relaxom.

Popis

Poradňa pôrodnej asistentky zahŕňa rôzne služby a podporu súvisiace s tehotenstvom, pôrodom, starostlivosťou o novorodenca a dojčením:

  • pravidelné kontroly v tehotenstve
  • sledovanie a meranie rastu maternice a veľkosti dieťaťa vonkajšími hmatmi
  • určenie polohy dieťaťa + náprava nevýhodných pozícií dieťaťa
  • meranie fyziologických funkcií + kontrola moču
  • posluch oziev ručným dopplerom
  • konzultácie pôrodného plánu, výberu pôrodnice, až po dojčenia/kŕmenia dieťaťa

Pôrodná príprava: Poskytovanie informácií a poradenstva týkajúce sa pôrodu, vrátane techník dýchania, relaxácie a ďalších metód zvládania bolesti. Starostlivosť o tehotné ženy: Poskytovanie podpory a poradenstva pre tehotné ženy vrátane sledovania tehotenstva, zdravotných ťažkostí, výživy a životného štýlu. Dohľad nad pôrodom: Prítomnosť a podpora ženy počas pôrodu, pomáhanie s komfortom a psychickou podporou. Poskytovanie alternatívnych prístupov k pôrodu, ktoré uprednostňujú prirodzený a nenásilný pôrodný zážitok. Popôrodná starostlivosť: Pomoc pri dojčení, starostlivosť o novorodenca, zvládanie popôrodných stavov a riešenie otázok týkajúcich sa starostlivosti o novorodenca. Edukácia a poradenstvo: Poskytovanie informácií a odpovedí na otázky týkajúce sa pôrodu, starostlivosti o novorodenca a materstva. Podpora pri komplikáciách: Pomoc pri riešení komplikácií počas tehotenstva a pôrodu, vrátane poradenstva o možných zásahoch a liečbe. Psychická podpora: Poskytovanie emocionálnej podpory a poradenstva pre ženy v priebehu tehotenstva, pôrodu a popôrodného obdobia.

Ďalšie informácie

Dĺžka

1 hod, 30 min.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Poradňa pôrodnej asistentky”

Možno by sa Vám páčilo…

GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.