Pridajte sa k nám

Patríme medzi lídrov v oblasti predpôrodnej prípravy na Slovensku a poskytujeme široké spektrum služieb pre tehotné ženy tak, aby sme im pomohli užívať si toto jedinečné obdobie a pripravili ich na pôrod, šestonedelie a starostlivosť o bábätko. Staviame na odbornosti, individuálnom a úprimnom prístupe a ľudskosti. Práca je pre nás poslaním, zodpovednosťou, ale aj radosťou a nadšením. 

Ak vás naša filozofia oslovuje, radi vás medzi nami privítame. Nižšie máme uvedené pozície, na ktoré aktuálne hľadáme kolegyne/kolegov. Ak by sa vám páčilo pracovať s nami a nemáme otvorenú pozíciu, ktorá vám sedí, dajte nám vedieť. 

Tešíme sa na vás. 

Otvorené pozície

Lektorka tehotenských a popôrodných cvičení, Bratislava

Hľadáme parťáčku, ideálne fyzioterapeutku alebo trénerku/inštruktorku power jogy, so zodpovedajúcim vzdelaním, ktorej by sa páčila práca s tehotnými a rada by pre ne samostatne viedla hodiny gravid jogy. Ak máte skúsenosti s cvičením jogy pre tehotné, prípadne vás láka zmena doterajšej kariéry, ozvite sa nám. Máme široký vzdelávací program, radi vás podporíme, zaškolíme, zaučíme.
Hodiny gravid jogy prebiehajú u nás v štúdiu, je na nich 6-7 tehotných žien, rozvrh si vieme zladiť tak, aby vyhovoval vám aj nám.
Tešíme sa stretnutie.

Na čo sa môžete tešiť

  • Skvelý tím a priateľská firemná kultúra
  • Flexibilná pracovná doba
  • Podpora vzdelávania
  • Odmeny za nadštandardný výkon
  • Bezproblémové parkovanie

Chcete pracovať v GraviFite?

  • Pošlite nám životopis na gravifit@gravifit.sk

GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.