Príprava na dojčenie a laktáciu

45,00 

V tomto praktickom workshope si povieme o význame dojčenie pre všetky zúčastnené strany. Vysvetlíme si anatómiu prsníka, pre lepšie pochopenie laktácie. Prakticky si ukážeme: ako si pomôcť masážami prsníkov, ako správne priložiť dieťatko k prsníku, ako dojčiť, … Povieme si/ ukážeme ako riešiť konkrétne situácie pri dojčení dieťaťa – napr. prvé dni po pôrode (vaginálny pôrod/cisársky rez), bolesti prsníkov, ragády, zápaly, zvýšenie tvorby mlieka, a pod.

Worskhop je vhodný pre všetky tehotné od 12 TT do pôrodu, ale aj pre ženy po pôrode. Je vhodný pre prvorodičky aj viacrodičky. Dĺžka je cca 1 – 1,5 hod., vedie ho pôrodná asistentka a laktačná konzultantka v jednej osobe 🙂 Počet miest je limitovaný.

Ak k nám idete na kurz predpôrodnej prípravy na tento workshop sa nemusíte objednávať – téme je jeho súčasťou. 

Vymazať

Katalógové číslo: -

Mgr. Veronika Králová

Nepostrádateľná Veronika nazbierala skúsenosti ako zdravotná sestra v gynekologicko – pôrodníckej ambulancii. Neskôr sa vrhla na štúdium pôrodnej asistencie. V štúdiu sa okrem kurzov predpôrodnej prípravy a tehotenských cvičení venuje laktačným poradenstvám a tehotenskej masáži. Voľný čas trávi relaxom.
Mgr. Barbora Vörösová

Barbora je zakladateľkou štúdia pre tehotné GraviFit, pôrodná asistentka a profesionálna laktačná konzultantka. Pokiaľ sa potrebujete s niekym poradiť ohľadom tehotenstva, Baška je tou najlepšou voľbou. Venuje sa najmä kurzom predpôrodnej prípravy, laktačným poradenstvám a sprevádzaním k pôrodom. Voľné dni trávi v horách a na biku.
MUDr. et. PHDr. Mária Vargová

Lekárka, pôrodná asistentka a mama. Svoje vedomosti si neustále prehlbuje ďalším vzdelávaním. Odovzdávaním poznania a skúseností, ktoré získala počas štúdia a praxe v Českej republike a následne v Bratislave, by rada naplnila svoje poslanie pomáhať. V štúdiu vedie kurzy predpôrodnej prípravy . Všetok voľný čas venuje svojmu malému dieťatku.
Kedy je vhodné absolvovať workshop?
Kedykoľvek od 12.týždňa tehotenstva až do pôrodu, ale aj po pôrode
Môže prísť partner na workshop? Bude platiť navyše?
Áno, môže. Vo väčšine prípradov sú témy workshopov vhodné aj pre partnerov. Ak tomu tak nie je, je to napísané v popise daného workshopu. Cena je jednotná, či prídete sama, ale dvaja. Je ale nutné účasť druhej osoby vopred nahlasiť.
Čo mám v cene?
Okrem odbornosti a profesionality našich lektorov je v cene malé občerstvenie (voda, ovocie, …).
Čo si mám priniesť?
Dobrú náladu 🙂 všetko čo by ste mali potrebovať máte k dispozícii.
Kde prebiehajú workshopy?
V našom bratislavskom štúdiu GraviFit, www.gravifit.sk/kontakt

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Príprava na dojčenie a laktáciu”
GraviFit
Scroll to Top