GraviFit Doma komplet (príprava + cvičenia)

Momentálna situácia
Nie ste zaregistrovaný
Cena
129 €
Začať

GraviFit Doma komplet obsahuje všetky videá z variantu Príprava na pôrod a Cvičenia pre tehotné. Približne 180 videí Vás prevedie prípravou na pôrod, pôrodom, šestonedelím, dojčením a starostlivosťou o bábätko. Na pôrod sa pripravíte aj fyzickou aktivitou, cvičeniami ako: joga pre tehotné, pilates pre tehotné, cvičeniami pre tehotné. Z pohodlia vášho domova máte prístup 6 mesiacov od kúpy produktu.

Príprava na pôrod Vám pomôže zodpovedať najčastejšie otázky, ako zistíte, že pôrod začína, kedy odísť do pôrodnice, čo sa bude diať na pôrodnej sále, ako pôrod prebieha, dýchanie, tlmenie bolesti. Toto a mnoho ďalších praktických informácií Vám ponúknu skúsené pôrodné asistentky.

Cvičenia pre tehotné Vám pomôžu zostať aktívne a vo forme aj počas tehotenstva. Vďaka tomu Vaše telo jednoduchšie zvládne tehotenstvo a zmeny s ním súvisiace, vrátane prírastku na váhe. Tehotenské cvičenia tiež prispievajú k ľahšiemu zvládnutiu pôrodu, fyzickej i psychickej pohode a po pôrode sa efektívnejšie vrátite späť k predpôrodnej forme. GraviFit doma Vám ponúka široký výber cvičení od populárneho pilatesu pre tehotné, cez úžasnú gravid jogu až po dynamickejšie tehotenské cvičenia.

GraviFit
Návrat hore

Špeciálna služba pre Vás

Využite možnosť tehotenskej alebo popôrodnej fyzioterapie.